Сигнал № 0001705 / 02.07.2020
Статус: изпратен

Опасни изсъхнали дървета в градинка

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Здравейте,

В градинката в началото на моста Чавдар има няколко изсъхнали бора. Единият, който е до пътечката, вече е започнал да се наклонява.
Използвам случая да благодаря от името на всички съкварталци, които я посещаваме всекидневно, за доброто й поддържане.
Молбата ми е да проверите състоянието им и ако наистина са опасни, да предприемете мерки.

Благодаря предварително.

С уважение,

Анелия Камбурова
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:895419UX-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари