Сигнал № 0001700 / 28.06.2020
Статус: получил отговор

Силен шум от строяща се сграда

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
За пореден път от строежа зад магазин "Домко" в кв. Левски Г не се спазват часовете уредени за строителни дейности. Вчера (27.06.2020г.) и днес неделя отново се работи, макар, че е почивен ден. Работата не се прекъсва в 14 часа! Напротив, активно се работи с багери и други машини. Почивката се явява само мираж. Най-вече за живущите в съседната сграда на ул. Поручик Георги Кюмюрджиев 17.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:127178BO-NC
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
07.07.2020
Столична община - Район "Подуяне"
Силен шум от строяща се сграда...
Коментари
Няма коментари