Сигнал № 0001693 / 23.06.2020
Статус: получил отговор

Неправилно паркиране на тротоара на ул. Тинтява

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Искам да уведомя за системно неправилно паркиране върху тротоара на ул. Тинтява, в района на предприятието Полиграфснаб. Като цяло в участакът от улицата между моста на бул. Драган Цанков до Ловен парк се паркира безразборно. Тъй като в момента там има няколко строежа на различни фирми, тротоарите на практика липсват. Паркирането върху тротоара в уппоменатия участък, създава сериозни проблеми с движението не само на майките с колички, но и на велосепедисти и пеходци. Освен това при кръстовището с улица Русаля, има неправилно паркирани коли, непосредствено до и на пешеходната пътека. Въпреки че маркировката е видима и има знак, това не притеснява шофьорите. Заради строежите, често движението се пренасочва, като знаците се поставят неграмотно и неправилно. След подаден сигнал за подобна ситуация на телефон 112, не последва никаква реакция от интитуциите.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:845257NI-NC
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
29.06.2020
Столична община - Район "Изгрев"
SN:845257NI-NC
Коментари
Няма коментари