Сигнал № 0001692 / 22.06.2020
Статус: изпратен

Счупена катерушка

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Има счупена катерушка в детската площадка в парк Св. Николай. Опасни останки от катерушката
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:656640RC-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари