Сигнал № 0001669 / 11.06.2020
Статус: изпратен

Поддръжка на общинска собственост

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
На терен, общинска собственост находящ се в междублоково пространство на адрес ул. Козлодуй 123-125 до момента не се полага никаква грижа от Ваша страна. Има огромно дърво с височина на пет етажна сграда, чиито клони навлизат в дворовете ни и достигат сградите. Желаем въпросното дърво да бъде подкастрено и терена да бъде почистен.
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:560840KQ-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари