Сигнал № 0001659 / 06.06.2020
Статус: изпратен

Жалба - извозване на боклук от Централните софийски гробища

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Здравейте,

Много моля да се обърне внимание на редовното почистване и извозване на сметта от Централните софийски гробища.
Днес на задушница посетих близките си починали доста преди обяд, намиращи се в най-крайната част на гробищния парк и по-точно в непосредствена близост до трите комина на ТЕЦ-а. Мястото гранични с оградата и по-специално обръщам внимание, че между 189-то и 190-то блокче за урни има сметище, което не е почиствано и извозвано още от миналата 2019г. От едната страна не може да се премине по никакъв начин и трябва да се заобикаля от другата страна. Нека бъдат поставени контейнери за смет не само там, но и из целия парк. Това би улеснило нас почистващите и не би правило замърсяване на околната среда по този начин. Много грозна е гледката, живеем в 21-ви век и е редно да спазваме някакви хигиенни условия, все пак да не забравяме, че бяхме в изолация и спазването на хигиенни изисквания е повече от задължително. Нека се оправят и чешмите, които на места или не работят въобще или така пръскат, че могат да те "изкъпят".

Благодаря предварително!
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:510736IF-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари