Сигнал № 0001643 / 29.05.2020
Статус: изпратен

Въпрос

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Здравейте, искам даа попитам защо не се коси тревата на ъгъла на улиците Станислав Доспевски и ген. Климент Бояджиев пред новия блок с адрес Ген. Климет Бояджиев #1?Инвеститорът посади дръвчета в района, а сега той е джунгла с тръни по метър и половина. Не става въпрос за прилежащи към блока площи.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:359816UN-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари

Василева ( преди 1 месец )

В момента мястото се коси и разчиства. Благодаря на всички
1 - 1 от 1