Сигнал № 0001627 / 20.05.2020
Статус: изпратен

Метална кофа за змет

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Добър ден!
Моля да ми бъде сменена кофата за смет, защото моята е счупена.
На адрес квартал „Левски“, улица 560, № 18.
Благодаря предварително!
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:493977FN-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари