Сигнал № 0001594 / 06.05.2020
Статус: изпратен

Съдове за събиране на отпадъци

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
На ул. Свобода 21, вход от ул. Христо Станишев от полагаеми 3 броя кофи за смет само една е здрава и може да се ползва. Две от кофите са изгнили и без дъно. Подадена е молба за нови кофи, но вече месеци няма доставени такива. Поради липса на съдове за изхвърляне на отпадъците, те се изхвърлят на тротоара, което води до замърсяване.
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:377768GK-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари