Сигнал № 0001561 / 11.04.2020
Статус: получил отговор

Жалба

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Бих искала да подам сигнал която се намира в кв. Фондови жилища,улица под полковник калитин,срещу блок 211. Автомивката е 24 ч. и непрекъснато има шум,музика от коли,събират се хора и шумът е много неприятен,включително има и прахосмукачки към самата автомивка които работят непрекъснато. Шумът е силно дразнещ и неприятен защото е дори и през цялата нощ. Аз съм бременна и чакам бебе и не знам как ще се свикне с този непрекъснат шум. Бих искала да попитам кой??? Им е дал разрешение в близост на живущи в блок на не повече от 10 метра да има автомивка??? Моля да направите нещо по въпроса ако ви е грижа за гражданите и направите нещо поне веднъж да покажете, че ви пука за хората. С уважение г-жа Стоянова.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:092732KB-NC
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
08.06.2020
Столична община - Район "Сердика"
SN:092732KB-NC
По сигнал относно постоянен шум от автомивка.
Коментари
Няма коментари