Сигнал № 0001494 / 04.03.2020
Статус: получил отговор

Масово паркиране в градинка

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Градинката зад блок 140А в ж. к. Хаджи Димитър - София е превърната от години в паркинг. Аудио е там също от години, без да бъде ползвано.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:087217XY-NC
Последователи: 1
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
06.04.2020
Столична община - Район "Подуяне"
Масово паркиране в градинка...
Коментари

anni.91 ( преди 5 месеца )

Време е да се вземат мерки за паркирането там, а също и за самата градинка. Повечето площадки ги оправиха, но тази остава под всякаква критика!
1 - 1 от 1