Сигнал № 0001470 / 12.02.2020
Статус: изпратен

Разместени и пропаднали плочки

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
На ул. Георги Софийски има пешеходна пътека, която минава през пл. Пиърс О"Махони и има нужда от ремонт. Плочките са пропаднали и разместени.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:702517LT-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари