Сигнал № 0001466 / 11.02.2020
Статус: получил отговор

Изоставен автомобил

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
На тротоара на ул. Гоце Делчев до кръстовището с ул. Родопи е изоставен от години автомобил без рег. номер. Същият изцяло е запречил преминаването по тротоара. Моля за действия по компететност за отстраняване на автомобила.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:111735FW-NC
Насочен към: Община Варна
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
24.02.2020
Община Варна
SN:111735FW-NC
28.02.2020
inspektora
Изоставен автомобил
Автомобилът вече е отстранен (предполагам от собственика). Благодаря на Община Варна и отговорните служители за бързата реакция.
Поздрави!
Коментари

inspektora ( преди 5 месеца )

Автомобилът вече е отстранен. Благодаря на Хелпбук и Община Варна
1 - 1 от 1