Сигнал № 0001464 / 11.02.2020
Статус: изпратен

Опасен тротоар

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
В ж.к. Хиподрума има нужда от спешна намеса по отношение на тротоарите. Много разбити и изместени плочки, както и изоставени коли. На кръстовището на ул. Юнак и ул. Отечество тротоарът е пропаднал, а наличните шахти са опасни.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:149733VP-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари