Сигнал № 0001420 / 20.01.2020
Статус: получил отговор

Мизерия и купища боклуци

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Занемареният район се намира на ул. Слатинска, в частта до ул. Цветна градина. Купища боклуци и всевъзможна смет се валят между жилищните сгради в близост до изоставен строеж. Част от боклуците очевидно е била палена, вижда се полусрутена ограда, която застрашава здравето и живота на преминаващите и изобщо редни ли
са такива гледки в една европейска столица?!

Моля за взимане мерки за незабавното почистване.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:097170FJ-NC
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
27.01.2020
Столична община - Район "Слатина"
Замърсяване
Здравейте,
Моля вижте прикачения файл!
 
Поздрави,
Район Слатина
Коментари
Няма коментари