Сигнал № 0001414 / 17.01.2020
Статус: изпратен

Неправилно паркиране замърсяване и рушене на тротоат

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
На уличката срещу магазин Лидл (находящсе на ул. Ладога 3), която води към блок 209, от няколко месеца вечер започна да паркира автомобил марка Опел (има го на снимките), вследствие на което започнаха да паркират вечер и други автомобили. Тъй като тротоарът е тесен навлизат и в зелената площ и при потегляне разнасят кал и мръсотия както по вече разбитите плочки така и по самата улица. Предизборно или не общината направи тротоара от страна на ул. Ладога, но не продължи и тази малка част към блок 209. Моля, за вашето съдействие, ако е възможно сутрин между 07:00 и 8:30 да минават паяци и да вдигат неправилно паркираните автомобили както и, ако може общината да довърши тротоара и да се поставят колчета или поне пътен знак паркирането забранено. В други райони знам, че Кметовете работят много добре с Паркинги и гаражи и се надявам да може и тук да се реши този проблем още повече, че до магазин Лидл има голям безплатен паркинг, където всеки може да паркира.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:498324NW-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари