Сигнал № 0001402 / 14.01.2020
Статус: получил отговор

Изоставен автомобил

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Изоставен автомобил с регистрационен номер В0641КН е паркиран от месеци пред пред вх.6 бл.216 "Кайсиева градина". Стикерът за техн. преглед на автомобила е изтекъл 2016г. Моля за действия по компететност за отстраняване на автомобила.
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:153177SL-NC
Насочен към: Община Варна
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Коментари

nadinavelina ( преди 1 месец )

Добавям снимките към сигнала, които по неясни причини не се прикачиха първоначално. https://ibb.co/thnJhVd https://ibb.co/59cbFm6
1 - 1 от 1