Сигнал № 0001400 / 13.01.2020
Статус: изпратен

Изчезнали колчета и изкъртен асфалт

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Каква беше изненадата ми днес като слязох от автобуса да открия, че обезопасителните колчета на спирката в район Слатина, бул. Хр. Колумб, пред ресторант Александрия липсват. Явно са били изкъртени като са останали само отломки асфалт.
Каква е причината и ще се монтират ли нови?
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:911878QX-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари