Сигнал № 0001397 / 11.01.2020
Статус: изпратен

Изоставен автомобил

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
На паркинг срещу адрес: гр. Варна, ул. Патриарх Евтимий 5 е изоставен от години автомобил с рег. номер СС3663СА. Сткерът за техн. преглед на автомобила е изтекъл преди повече от 2 г. В близост до него има още два изоставени автомобила. Моля за действия по компететност за отстраняване на автомобила.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:332601IF-NC
Насочен към: Община Варна
Последователи: 1
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари