Сигнал № 0001393 / 10.01.2020
Статус: получил отговор

Множество опасни дървета

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Почти всички дървета, повечето от които тополи, се нуждаят от подкастряне, а някои от тях директно трябва да се отстранят. Част от тях са заразени, някои обвити в бръшлян, с изпотрошени клони и масово са надвиснали над пътя, където ежедневно преминават коли и хора.
Компрометирания терен се намира точно зад къмпинг Врана на Цариградско шосе, на изхода от София.
Изпращам подробни снимки.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:665656MG-NC
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
12.03.2020
Столична община
SN:665656MG-NC
По сигнал - Множество опасни дървета
13.04.2020
Столична община - Район "Искър"
SN:665656MG-NC
състоянието на дървесна растителност зад къмпинг "Врана" на бул.Цариградско шосе , р-н Искър - сигнал №СОА20-КЦ01-8852/05-03-20
Коментари

voltage365 ( преди 2 години )

Да допълня: По-лошото е, че сред тези опасни дървета се намират бунгала, които редовно се посещават, най-вече от чужденци.Моля за предпримането на спешни мерки, защото е само въпрос на време да стане някоя беля!
1 - 1 от 1