Сигнал № 0001352 / 12.12.2019
Статус: изпратен

неправилно паркиране на място за инвалиди

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Автомобил с регистрационен номер ВТ 6424 КА , видим на снимката, е паркирал от няколко дни на място, означено със знак за инвалиди.Има ли институция, която ще предприеме действия по нарушението?
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:478315LX-NC
Насочен към: Община Русе
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари

danielbecker ( преди 5 месеца )

За съжаление никой нищо не може да направи по закон. Разберете го най накрая. Това е снимка. Човекът винаги може да каже че снимката е компрометирана
1 - 1 от 1