Сигнал № 0001326 / 01.12.2019
Статус: изпратен

Опасна шахта, кал, мръсотия и дупки и “път”

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Здравейте,

от няколко месеца в близост до улица , “Роглец” в посока ул. “Гео Милев” зад блок 1 Б някой пак е отворил нов път- кален и мръсен, който с всеки изминал ден става все по - голямо калище. Не стигат дупките и мръсотията около блока ами сега и всички автомобили, които преминават от там ( а те не са малък брой съдейки по състоянието на “пътя”) за да спестят явно задръстванията по ул. “Гео Милев” разнасят тази мръсотия и единственото зелено пространство трябва да бъде унищожено. Има една канавка, намираща се на въпросния “път”, която е полуотворена и счупена. Миналата година пак някой го беше отворил и същата канавка бе подменена след счупване след, което “пътя” бе затворен и затрупан. От картата се вижда, че този път не съществува поне по сегашна информация. Прилагам и актуални снимки. Надявам се да бъдат взети необходимите мерки и този път да бъде затворен завинаги или ако съществува да бъде направен по подобаващ начин! Благодаря за съдействието!
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:380769EW-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари