Сигнал № 0001321 / 28.11.2019
Статус: изпратен

Липса на троторар и място за преминаване

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Здравейте,
Бих искала да подам спешен сигнал за очастик от пътя на ул. Пирин (намиращ се между номерата 40 и 42), има липса на троторана мрежа и преминаването е възпрепядствано, тъй като се паркира навсякъде по улицата. Малки деца, майки с колички са изложени всекидневно на риск от ПТП, тъй като няма как да преминат през тази част на пътя. Моля да вземете мерки и да обособите тротоар, както е по цялата друга част на улицата!
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:371435RY-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари