Сигнал № 0001318 / 28.11.2019
Статус: изпратен

Предложение за еднопосочно движението

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Проблем с паркирането има навякъде. Обикновено колите паркират от едната страна на улиците и така мястото се стеснява и затруднява разминаването на автомобилите. Така е и в ж. к. Западен парк, на двете приблизително успоредни улици Западен парк и Найчо Цанов. Най-голямо струпване на коли и проблеми има пред входа на 17 СУ Дамян Груев, сутрин и вечер. Тези проблем ще се разрешът, ако движението е еднопосочно на тези две улици. Това би улеснило хората, които идват до училището, а също така и живеещите в района.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:209878DQ-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари