Сигнал № 0001276 / 08.11.2019
Статус: изпратен

неработещо улично осветление

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
На ул. Крушова градина 33 и поне още десет номера по улицата не работят уличните лампи от близо месец. Стъмва се в 18 часа, а в квартала живеят хора. Абсолютна тъмнина е. Моля задействайте работна група и отстранете проблема.
Прилагам снимка.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:010066TH-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари