Сигнал № 0001255 / 25.10.2019
Статус: получил отговор

Сигнал за въздушни кабели по стълбове за улично осветление

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Здравейте,
Миналата година изпратих сигнал до Община Варна СИГ 18000887ВН/23.04.2018 г. за незаконни въздушни кабели на стълб на улично осветление на ъгъла на ул. "Петко Тодоров" и ул." Гаврил Кръстевич". Получих отговор, че е извършена проверка и действително са установени незаконно изградени въздушни електронни кабелни мрежи. Към момента незаконните кабели са все още там, т.е. фактически не са предприети никакви действия от страна на Община варна за премахване на незаконния строеж. Междувременно стълбът се е наклонил поради тежестта на кабелите и съществува реална опасност да падне, т.е в този си вид, незаконните кабели са не само административно нарушение, но и представляват заплаха за живота и здравето на гражданите и тяхното имущество (Прилагам снимка).
Моля да предприемете незабавни действия за премахване на горепосочените незаконни и опасни кабели.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:574402US-NC
Насочен към: Община Варна
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
14.11.2019
Община Варна
СИГ18000887ВН_006ВН_003ОД.pdf
Коментари

inspektora ( преди 8 месеца )

Незаконните кабели са премахнати. Благодаря на Хелпбук за съдействието и на Община Одесос, че най сетне, след повече от година протакане си свърши работата.
1 - 1 от 1