Сигнал № 0001203 / 05.10.2019
Статус: изпратен

Липсващи капаци на шахти

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Две улични отводнителни шахти са без капаци от сигурно година. Локацията е на бул. Дертлиев, точно след спирката на автобус 310 пред сградата на Лабиринт - на 5 метра от разклона за влизане към локалното на Лабиринта.
Съществува опасност от пропадане на хора и автомобили, намира се точно до бордюра.
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:652962IZ-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари

ku4eto ( преди 6 дни )

Явно е оправено от няколко седмици и не съм забелязал. Капаци има.
1 - 1 от 1