Сигнал № 0001154 / 15.09.2019
Статус: изпратен

Пушене на тютюневи изделия в заведение ( затворено помещение)

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
На 14.08.2019 г. Към 00:30 часа посетих пияно бар “ Лазур” с адрес бул. България 41.
И в заведението се пушеха свободно цигари. Вентилационната система не беше пусната!
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:395797IT-NC
Насочен към: Община Кюстендил
Последователи: 1
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари

phr ( преди 1 година )

В по-голямата част от заведения в цялата България вече се пуши. Никой не го "дреме" и ако попиташ :защо се пуши в заведението - отговорът : този който пуши отговорността е негова , т.е собствениците нямат права да го накарат да не пуши .
1 - 1 от 1