Сигнал № 0001133 / 09.09.2019
Статус: получил отговор

Видно НЕ свършена работа

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Във връзка с подаден от мен сигнал №959/20.06.2019 г бе свършено частично работа - отговорност на общината. Бе поставен капак на упоменатата в сигнала проблемна шахта на ул.Разград №6, но шахтата НЕ БЕ ИЗЧИСТЕНА и си остана запушена / Видно от приложените снимки след последния обилен дъжд/.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:054241ZX-NC
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
20.09.2019
Столична община - Район "Красно село"
pismo za vazlagane
Уважаеми господине/госпожо,
Във връзка с постъпил сигнал с код SN:054241ZX-NC приложено Ви изпращаме отговора на районната администрация за предприетите действия по компетентност.
С уважение,
нора пиперевска
„Връзки с обществеността”
Район „Красно село“-СО
София 1612, бул. „Цар Борис III“ № 124
Тел.: 02 895 11 52
Моб.: 0885 543 213
www.krasnoselo.net
 

Коментари
Няма коментари