Сигнал № 0001131 / 08.09.2019
Статус: изпратен

Опасно сухо дърво

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Пред входа на блока на адрес гр. Варна, ул. Петра No 2 има напълно изсъхнало дърво, което има опасност да падне и да нарани хора и увреди автомобили. Моля дървото да се премахне.
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:121460OP-NC
Насочен към: Община Варна
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари

rumy_taneva ( преди 4 месеца )

Изсъхналото дърво беше премахнато. Благодаря на Община Варна за реакцията!
1 - 1 от 1