Сигнал № 0001130 / 08.09.2019
Статус: изпратен

Пясъчници

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
На двете площадки пред 24 СУ в хаджи димитър до 23 ДКЦ, редовно се намират изпражнения в пясъчниците. Пиша от името на редовните родители, които ги посещават заедно с децата си. Молбата ни е да се закрият пясъчниците, да се асфалтират бетонират или каквото сметнете за добре. Всеки месец правим изследвания за глисти и паразити. Също така на едната няма вратичка, и на двете липсват части от оградата и децата излизат от тях, а също така през дупките влизат и животни, които цапат пясъчниците.
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:717746XR-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари