Сигнал № 0001069 / 14.08.2019
Статус: изпратен

Опасна, занемарена детска площадка

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
От повече от 10години сигнализираме за опасни, остаряли съоражения на детската площадка зад блоковете 19,20,21,22,23 в ж.к Белите брези.
Пейките днес са изпочупени ( непрекъснато ние живущите си ги ремонтираме).Има само едно единствено кошче за боклук- който ние си изхвърляме.Молим за повече такива. С лични средства се грижим и поддържаме градинката. Лампите са остарели и счупени, люлките са стари иопасни, има изсипан пясък до футб.игрище и опасни стърчащи железа. Молим да се обърне високо внимание за безхаберието продължаващо 10години и да се предприемат адекватни мерки.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:630906UE-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари