Сигнал № 0001058 / 11.08.2019
Статус: изпратен

Законно ли е?

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
В пространството между бл.380 и бензиностанция Шел,зад сергиите, се шири строителство на навеси и шатри! Да си направя едно барбекю там?
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:640760KQ-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари