Сигнал № 0001057 / 10.08.2019
Статус: изпратен

Счупена бреза пред бл. 21, вх. Д в ж.к. Бъкстон

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Надвисналото дърво създава опасност, както за минувачите, така и за пътните транспортни средства.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:550433HL-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари