Сигнал № 0001055 / 09.08.2019
Статус: изпратен

Куче в беда

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Вчера следобяд видях в изоставената кола,паркирана пред гаража,в който майка ми работи затворено куче. Подадох сигнал на 112. Но тъй като беше много горещо кучето вътре се тресеше и аз не изчаках да дойде полиция и опитах да отворя вратата. За късмет тя не беше заключена. Кучето отиде и легна пред вратата на стопанина си. След около час,два същото куче,беше завързано в тревните площи в една от пресечките на пощенските блокове на Дунав. Отвързахме го и то пресече улиците и се запъти обратно към блока на стопанина си. Споделих в социалните мрежи случая и друга жена каза,че го е видяла на площада на Суми. Работещите хора около блока на собственика на кучето казаха,че той не за първи път затваря кучето в горещините в колата. Но както и в този случай,така и предния път никой не се е отзовал след подадения на 112 сигнал! Смятам,че този човек не трябва да се грижи за това куче и то трябва да бъде буквално спасено!
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:753836VM-NC
Насочен към: Община Враца
Последователи: 1
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари

KT ( преди 2 седмици )

Здравейте! Аз знам за ситуацията с кучето затваряно в кола! Приложението Ви НЕ позволява да се прикачат снимки!! Защо?!
1 - 1 от 1