Сигнал № 0001036 / 31.07.2019
Статус: получил отговор

Изоставен автомобил

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Изоставен автомобил регистрационен номер В0321КР в ж.к."Св.Иван Рилски", ул."Вичо Атанасов" пред трафопост 275 между бл.52 и 53. Стикер на гражданска отговорност валиден до март 2016. Изпращала съм 2 сигнала за този автомобил до Община Варна - без резултат.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:297992JH-NC
Насочен към: Община Варна
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
07.08.2019
Община Варна
отговор СИГ19002682ВН/1.08.19
ПОЗДРАВИ, ОП"ОБЩИНСКИ ПАРКИНГИ И СИНЯ ЗОНА" гр.Варна, 052 820 939
18.10.2019
nadinavelina
Разочарована
Към днешна дата 18.10.2019 това мпс продължава да си стои и заема паркомясто. В писмото от община Варна беше обещано поставяне на стикер до 10.08.2019 - това не се случи! Кога изобщо ще бъде преместено това "стационарно" мпс?!
25.10.2019
Община Варна
pismo 917
ОП Общински Паркинги и Синя Зона
Коментари

nadinavelina ( преди 4 месеца )

В отговора от Община Варна получен на 07.08.2019, се визира срок до 10.08.2019 за поставяне на стикер-предписание за преместване на автомобила. До 26.08.2019 това все още не се е случило. Очакванията ми за реакцията и действията на институциите, ангажирани в процеса, явно са нереалистични... Сигналът е подаден на 22.11.2018, проверка на място - 04.01.2019 и до края на август все още нищо не се случва!
1 - 1 от 1