Сигнал № 0001012 / 16.07.2019
Статус: изпратен

Опасни керемиди

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
В жилищен блок в центъра на София бул.Васил Левски 13, керемида се е разместила и виси на улука.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:799122BY-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари