Сигнал № 0001011 / 15.07.2019
Статус: изпратен

проблем с движението

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Здравейте,
става въпрос за улица Владово в община Слатина.По точно от светофара на ул.Гео Милев по улица Владово е невъзможно да се движат пешеходци тъй като няма тротоар.Проблемът с паркирането на автомобилите го знаем всички, но когато се паркира върху единствения тротоар би следвало да се вземат мерки.Ресурсният център в помощното 74 училище си сложи ограничителни перила , но само на 20- на м от светофара,от там нататък нямя такива и хората паркират на самия тротоар, съответно няма как да се мине по улицата освен по уличното платно.Шофьопите паркират буквално и до самия светофар което пречи за видимостта ако някой желае да го използва.Какво да правят пешеходците- майки с деца възрастни хора ,жители на квартала живущи в блоковете наоколо.Движението на автомобили изобщо не е слабо даже напротив, нон стоп има минаващи коли, трябва ли да стане някое нещастие за да се оправят нещата?
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:549163IH-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари