Сигнал № 0002044 / 22.02.2021
Статус: изпратен

Опасна шахта

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Вчера синът ми за малко да хлътне в шахта, която се намира в Люлин 9, бл. 917, вх. В. На снимката изглежда наред, обаче не е.
Моля за проверка и спешно взимане на мерки, за да не се стигне до ужасен инцидент!
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:758170IB-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари