Сигнал № 0001990 / 12.01.2021
Статус: изпратен

Инвалидно право

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Правят впечатление доста " подходящи" за инвалиди автомобили да се ползват с право за спиране на определените места. Няма лошо да са заможни, болестите и неволите не подбират, но все пак за обикновеният човек изглежда малко странно и се питам до колко са удобни тези автомобили за превоз на хора с увреждания нуждаещи се от чужда помощ т.е. качване, слизане или инвалидна количка. Да, автомобилите имат стикер,имат право, но дали просто не са регистрирани за облаги и облекчения.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:053499ST-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари