Сигнал № 0001929 / 20.11.2020
Статус: изпратен

Свободно движещи се крави по Околовръстен път

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
От няколко дни са забелязани свободно пуснати крави, които се разхождат около и през Околовръстното в тъмните часове на денонощието.
Моля да се извърши проверка, за да не се стигне до инциденти.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:551248SS-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари