Сигнал № 0001903 / 02.11.2020
Статус: изпратен

Проблем с живущ във входа и кучето му

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Здравейте пиша с надежда да помогнето от години жена във входа където живея ни тормози с мизерия . Става въпрос за варненския квартал Аспарухово в така наречените руску блокове и всеизвесния вход В . Пускани са многобройно жалби в продължение на години към полиция община Аспарухово , но резултат няма . Става въпрос за жена която е незряща и отглежда огромно куче във общинското жилище в коеъо е настанена . Кучето всяка сутрин и вечер се пуска във входа и пикае в него , кучето НЕ Е КуЧЕ ВОДаЧ жената пак казвам живее в общинско жилище намиращо се на трети етаж във вход без асансьор - това малко за жена с такъв проблем не емного удачно мисля , входа няма прозорци . Лятно време миризмата която идва от апартамента им и включително и това че кучето пикае във входа е ужасна и нетърпима има чистачка която всяка седмица чисти със соециален препарат и отноео мирише. Всички във входа вече не издържа ме най учтиво сме молили въпросната цена да спр да го пуска отговора и : Ще си правя каквото си искам. Кучето е агресивно скачало и на мен и на дрги съседи лично я помолих да не го пуска защото ме е страх и че съм с малко дете и ако дкочи на детето ми тя се объена и каза Аз ще пусна жалба . Нещата не се издържат , никой не прави нищо защотото била с проблем и ще им излезе лошо име ако я преместят за това ние всички я търпим и страдаме това е безобразие . Жената злоупотребяеа с това че е незряща и като такава закона я пази но ние другите не трябва години на ред да търпим тази мизерия това са миризми това са болести . Моля ви помогнете това врче трябва да приключи
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:059293WT-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари