Сигнал № 0001867 / 15.10.2020
Статус: изпратен

Замърсена детска площадка

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Люлин 10 Бл: 120 на гърба му има детска площадка някои въобще от общината минава ли да я чисти?
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:554352CM-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари

riste88 ( преди 1 седмица )

Детската площадка е изчистена.
1 - 1 от 1