Сигнал № 0001865 / 15.10.2020
Статус: изпратен

Дупка дълбока 10см

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
ул. „301-ва“, ж.к. Люлин 3 точно преди да направите десен завой за бул. Панчо Владигеров има 10см дълбока дупка на пътното платно.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:961132JE-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари