Сигнал № 0002043 / 22.02.2021
Статус: изпратен

Липсващо улично осветление

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
В местността Детски град улуците:
Ул. Синя светлина, ул. Понор, ул. Проф. Асен Киселинчев, ул. Чардаците, нямат улично осветление и тротоари. По тях има ежедневен автомобилен трафик. Споменатото трасе е високорисково тъй като често има пешеходци, който трудно се забелязват поради многото завои, като добавим липсата на тротоари и осветление инцидентите са въпрос на време. Често шофьорите използват "дълги" светлини за да осветят пътя пред себе си, което в път със завой също е много опасно, защото заслепява насрещно движещия се шофьор. Апелирам към община Панчарево да вземе мерки, тъй като аз като бременна жена, на която й се налага ежедневно да шофира по този път смятам,че рискът може да бъде минимизиран.
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:448284GJ-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари