Сигнал № 0002039 / 19.02.2021
Статус: изпратен

Молба

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Здравейте, няколкп пъти вече пишем за улица Майстор Алекси Рилец. Положението е трагично, оставете дупките но след два месеца ще започнем да дишаме тази прах. Район Витоша обещаха миналата година че ще се асфалтира улицата.... И до там
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:322312UZ-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари