Сигнал № 0002038 / 18.02.2021
Статус: изпратен

Повредена пътна настилка

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Асфалтовата настилка на Лъвов мост е в лошо състояние, както ще видите от прикачената снимка.
Моля за проверка и становище.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:039754YE-NC
Насочен към: Столична община
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари