Сигнал № 0002036 / 18.02.2021
Статус: изпратен

Необезопасени кабели свързани към улична лампа

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Дружба 1, Автомивка срещу блок 196А (Улица Илия Бешков 6) . От улична лампа в непосредствена близост до автомивката са набързани по безобразен ( и най-вероятно незаконен) начин кабели които минават по дължината на лампата, напречно на тротоара (който в момента е покрил в сняг и киша) и влизат в територията на автомивката. С оглед случилото напоследък, смятам че незабавно трябва да се пратят хора на място да проверят!

Приложено изпращам и снимки.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:910276JE-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари