Сигнал № 0001991 / 12.01.2021
Статус: изпратен

Рогошко шосе се нуждае от спешен ремонт

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Улица "Рогошко шосе" се нуждае от преасфалтиране от години. Има стотици кръпки, някои от който са кръпка в кръпката. Цялата отсечка от отбивката за гробището до началото на община Марица е предизвикателство за ходовата част на автомобила и има доста предпоставки за ПТП. Частичните ремонти траят месеци. Има нужда от цялостно преасфалтиране.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:468062ET-NC
Насочен към: Община Пловдив
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари