Сигнал № 0001989 / 12.01.2021
Статус: изпратен

Ежедневно силна музика

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Всеки ден, наш съсед, ни тормози с музикалните си предпочитания, купони, крещене по цели нощи. Домоуправителя е информиран, но до днешна дата няма подобрение на проблема. През деня, съответно, също не св спазват тихите часове.
В този час, 3:12, също съм озвучавана от силна музика, пеене, подскачане и други.
Не е Възможно да отида да позвъня на вратата, защото има допълнителна врата, която е заключена.
Моля за проверки и някакво действие. Този тормоз е всеки ден! Благодаря.
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:476376IK-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари

MoonChild ( преди 4 дни )

Задължително викайте полиция всеки път. Със сигурност ще установят нарушение и после акт, глоба. Можете и с кварталния полицай/районния да говорите. Така се оправи нашия съсед, и с помощта на домоуправителя.
1 - 1 от 1